Henkilöstön yhteystiedot

Yritysneuvojien suorat yhteystiedot löydät alta

Katja Jyräs
Asiantuntija, sijoittumispalvelut
Äitiysvapaalla

Boris Karandassov
Projektipäällikkö, Metalliverkostosta elinvoimaa -hanke
+358 40 612 9131
boris.karandassov@lappeenranta.fi

Pirjo Kuuluvainen
Yritysneuvoja
+358 40 573 3870 
pirjo.kuuluvainen@lappeenranta.fi

Eeva Pihlajaniemi
Yrityspalvelupäällikkö
+358 44 052 3056
eeva.pihlajaniemi@lappeenranta.fi

Jose Piironen
Asiantuntija, yrityspalvelut
+358 40 158 7719
jose.piironen@lappeenranta.fi

Pasi Toropainen
Toistaiseksi vapaalla

Antti Tuomaala
Asiantuntija, yrityspalvelut ja matkailu
+358 40 065 8203
antti.tuomaala@lappeenranta.fi

Sampo Vehviläinen 
Asiantuntija, sijoittumispalvelut
+358 40 503 1010 
sampo.vehvilainen@lappeenranta.fi 

Leena Verho
Hallintokoordinaattori
+358 50 055 3545
leena.verho@lappeenranta.fi

Greenreality-tiimin yhteystiedot löytyvät täältä.